ŽIVALSKI KARNEVAL navdušil občinstvo

Živalski karneval

Kulturni hram Ignacija Borštnika Cerklje
petek, 12. maj 2017, ob 20.00 uri

Večer slovenskih basni in pesmi o živalih je odlično uspel. Davorinci smo navdušenemu občinstvu predstavili niz pesmi o živalih od renesanse do današnjih dni; vse skupaj pa prepletli s poučnimi basnimi ter šaljivimi dovtipi in primerami iz živalskega sveta. Scena je bila sporedu primerna – po odru so se “sprehajale” živali, pevci pa smo jih imeli upodobljene tudi na svojih majicah.

Ob sklepu koncerta smo se s podelitvijo društvenih priznanj zahvalili našim večjim donatorjem (Fraport Slovenija, d.o.o. in KOVINC ključavničarstvo d.o.o.) ter našim članom Mateju Mušiču, Simonu Vošnjaku in Urbanu Močniku za vsebinsko bogatitev dela Kulturnega društva in Komornega moškega pevskega zbora Davorina Jenka Cerklje.